EN

PL

EN

PL

Bohdan Dzieciuchowicz

Bohdan Dzieciuchowicz.

 

Doktor, wykładowca akademicki, specjalista kreowania wizerunku osób. Magister prawa (Wydział Prawa UŚ w Katowicach, 1973) i absolwent Podyplomowego Studium Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej w Katowicach (1976). W 1982 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk politycznych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Komentator prasowy i radiowo-telewizyjny w zakresie komunikacji społecznej, kreowania wizerunku i reklamy. Od początku kariery zawodowej związany jako pracownik naukowy i nauczyciel akademicki z Uniwersytetem Śląskim. W latach 1987-88 stypendysta Fullbright’a na Wydziale Komunikowania Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego. Stażysta londyńskiego Broadcasting Research Unit przy British Film Institute (1986).
 

W latach 1997-2005 doradca ds. komunikacji społecznej wicepremiera i Prezesa NBP Leszka Balcerowicza. Doradca ds. komunikacji i trener wizerunku zarządów m.in. PGNiG, Tauron SA, Bank Gospodarstwa Krajowego, Górnośląskiego Banku Gospodarczego. Współautor kampanii wyborczych Leszka Balcerowicza (1997), Andrzeja Olechowskiego (2000) i Hanny Gronkiewicz-Waltz (2006). W latach 1990-2000 prezes i dyrektor generalny Agencji Reklamowej PolMedia w Katowicach. W latach 1999-2001 wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Vertigo | Wizerunek osób

Wizerunek osób.

 

Doradztwo personalne dla osób z zakresu wizerunku.

Przygotowywanie do wystąpień publicznych - sprawność wypowiedzi, mowa ciała, walka ze stresem, wygląd zewnętrzny, pewność siebie.

Szkolenia jednorazowe oraz stała opieka.

Wizerunek osób.

Kreatywna agencja reklamowa.

Osiągnij cel.

Vertigo | Wizerunek osób

© Copyright by Vertigo

Adam Ryszewski